If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První recenze na StarCraft II falešná

Všichni se předhánějí, kdo bude první.

Jak jsme již psali, žádní herní novináři na světě nedostali možnost hrát plnou verzi StarCraft II dříve než všichni ostatní hráči. Hrát tedy mohou od dnešní půlnoci lokálních časů, což rozhodně není dostatek času na to, aby se první recenze začaly objevovat už dnes. V Británii to přesto někdo zkusil. Na stránkách Orange.co.uk, což je oficiální web poskytovatele mobilní sítě, se recenze objevila. Ještě před zahájením prodejů StarCraft II.

Autorka recenze Kirsten Kearney dala v textu StarCraftu II hodnocení 8/10, aniž by měla samozřejmě možnost hrát jedinou misi ze singleplayeru. Jediné, k čemu mohla mít přístup, byla multiplayerová beta. Vzhledem k malému množství informací v textu se navíc zdá, že nehrála ani tu betu.

Recenze už je na stránkách mobilního poskytovatele stažena, nejspíš na upozornění v diskuzích.

Na naši recenzi StarCraft II se můžete těšit ještě tento týden, ale rozhodně ji nehodláme uspěchat.

UPDATE: Náš recenzent, který hraje StarCraft II již od půlnoci, hlásí: "Singleplayer bude mít velkou trvanlivost. Už nějaká pátá mise zabrala klidně 40 minut a ty zbývající minimálně dvacet. A to nepočítám dobu strávenou na lodi, rozhovory a podobně. Při počtu více než 26 misí je to hodně slušné číslo."

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles