If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První série recenzí Anarchy Reigns je velice pozitivní

Padají sedmičky až devítky.

Akční Anarchy Reigns na PS3 a X360 vychází i u nás právě dnes bez příliš velkého zájmu, ale podle zahraničních recenzí jde o titul, který by se měl těšit hráčské pozornosti. Alespoň pokud máte rádi mlátičky.

Server Destructoid dal hře hodnocení 8.5/10 a píší: "I přes několik problémů by měli fanoušci mlátiček v Anarchy Reigns najít všechno, co od takové hry očekávají. Je šílená, zábavná a má spoustu obsahu, který vám vydrží na dlouho." Hra se líbila také oficiálnímu Xbox magazínu, který jí dal 7.5/10. "Neprodává se za plnou cenu a jde o tak úžasně šílenou hru, že rádi přehlédnete i těch pár nedostatků."

GameInformer ohodnotil titul také 7.5/10. V recenzi si stěžují na neposednou kameru a téměř identické pohyby všech postav, ale opět jako všichni říkají, že jde o nesmírné zábavný titul, který vydrží na dlouho.

Hodně vysoké hodnocení dostala hra od kolegů v britském Eurogameru, kde jí udělili 9/10. Píší, že při hraní téhle hry vás ovane vánek nostalgie, kdy budete vzpomínat na staré dobré mlátičky a věří, že jde o titul, který by časem mohl získat kultovní status.

Anarchy Reigns - trailer

Comments