If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První sestřih z Frostpunk od tvůrců This War of Mine

Budování a přežívání.

O téhle hře jste možná ještě neslyšeli, ale rozhodně byste ji měli věnovat pozornost, jelikož pochází od stejného týmu jako úspěšné This War of Mine z 11 bit Studios.

Frostpunk bude městskou budovatelskou strategií trochu jako SimCity a zároveň survival hrou, protože se odehrává v kompletně zmrzlém světě, v poslední baště lidstva, které jako krizový manažer vedete. Dnes zveřejněný první sestřih přímo z hraní:

Postaví před vás nejednu složitou volbu, která pak bude mít konsekvence a ovlivní budoucnost Země. Na rozdíl od klasiky od Maxisu nemá být řešením vysoké zločinosti jen postavení více policejních stanic, nýbrž čekají vás mnohem těžší úkoly, související i s poháněním všeho párou.

V nelehké situaci budete s empatií dohlížet na morálku obyvatel, optimalizovat procesy, řádně spravovat zdroje a eventuálně vyrazíte prozkoumat venkovní svět, abyste lépe porozuměli jeho historii a současnému stavu.

Frostpunk, který má díky výdělkům z minulého projektu pořádné ambice a větší tým autorů než jen 11 lidí jako hra z obleženého Sarajeva, zatím nemá termín a jistá je pouze PC verze.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments