If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První teaser z Project Bluestreak od CliffyB

Japonská zahrada se zbraněmi.

Když tak ohromně frčí MOBA obvykle v pohledu zeshora, proč by se to samé nemělo replikovat do starých dobrých arénových first-person stříleček? Resp. ono se tak už dávno děje a spousta F2P her tak slaví úspěchy, ale pořád v tomto žánru zůstávají otevřené příležitosti.

Ty vycítil nejen Blizzard s Overwatch, ale i CliffyB, bývalý designér Epicu navrátivší se po letech do herního průmyslu. Dnes ráno na konferenci na PAX East představil teaser video z jeho multiplayerového Project BlueStreak. Je to jen průlet poklidnou japonskou zahradou s rozkvetlými fialovými stromy, vlající vlajkou a malým vodopádem, kde se však zároveň nachází i futuristické zbraně a jiná smrtonosná výbava (zvláštní, když autor řekl, že nemá rád energetické blbiny).

Hra, zatím v rané fázi, tak zřejmě bude konkurovat hlavně novému Unreal Tournamentu, což je vzhledem k souvislostem paradoxní. Střet bývalých kolegů se bude sledovat i kvůli deklaracím jak od CliffyB, tak od Epicu, že ani v jedné hře nebudou žádné pay-to-win mechanismy. Navzdory nahrávce od PC Gameru jen z mobilu je jisté, že po technické stránce trpět nebude díky použitému Unreal Engine 4.

Tagged With

Comments