If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Trailer a video z hraní Star Wars Kinect

Kinect nasnímá i dětský světelný meč.

Ještě před večerní konferencí Microsoftu se v pondělí nad ránem objevil oficiální trailer a také záběry z hraní Star Wars Kinect, kooperativní pohybové hry určené výhradně pro Xbox 360 a poprvé zběžně oznámené na E3 2010. Podle informací Entertainment Weekly by měla vyjít koncem roku.

Star Wars Kinect obsáhnou několik módů, které vás vezmou do různých koutů galaxie. Každý se má odehrávat v jiné době, nicméně na letošní E3 bude Microsoft představovat pouze část hry nazvanou Jedi Destiny, kde si zahrajete za několik hrdinů působících v době krátce po Epizodě I až po finále Epizody III.

Nepůjde tu ale o kopie filmových scén, nýbrž zbrusu nové levely rozvíjející to, co bylo ve filmech často pouze naznačeno - díky tomu navštívíte třeba oblačné město Bespin (zde si zabojujete proti droidům Obchodní federace s jetpacky), královnin palác na Naboo, závody kluzáků na Tatooinu a dokonce si zašermujete i se samotným Darthem Vaderem. V čerstvě vydaném oficiálním traileru se mihne i krátká scénka, v níž dva kluci před kamerou ovládají zuřícího Rancora:

Star Wars Kinect - E3 2011 trailer

Díky přesně nasnímaným pohybům těla budete moci přes Kinect zvedat a házet předměty jednou i oběma rukama, gesty ovládat závody kluzáků, střílet z X-Wingu při vesmírných bitvách a samozřejmě kolem sebe máchat světelným mečem. Podle Entertainment Weekly budete moci Star Wars Kinect hrát i s jakýmkoli dětským světelným mečem, který kamera bez problémů nasnímá. Počítá se i s podporou hlasových příkazů, možná při obelhávání nepřátel (schopnost Jedi Mind Trick).

"Od rané fáze vývoje Kinectu jsme věděli, že Star Wars jsou pro tuhle platformu ideální hra," řekl Kudo Cunoda, kreativní šéf Microsoft Studios. "Je to jeden z ideálních příkladů, na nichž lze ilustrovat jedinečnost Kinectu a přitom nechat hráče, aby se stali rytíři Jedi tak, jak jim to ještě nedovolila žádná hra."

Doplňující záběry z hraní představuje druhé video natočené francouzským štábem, kde kromě akrobatických cvičení na Bespinu a rozhovoru s Cunodou uvidíte ještě jednu kinectovou hru - Disneyland Adventures neboli stylizovanou, interaktivní verzi kalifornského Disneylandu. V roli roztomilého panáčka se tu přes Kinect budete moci objímat s Mickey Mousem, povídat si s dalšími návštěvníky (asi živými lidmi online?) a samozřejmě navštěvovat jednotlivé atrakce jako např. úroveň inspirovanou Piráty z Karibiku či létající misi z Petera Pana.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Více se dozvíme dnes večer na konferenci Microsoftu, kterou můžete od 18hod sledovat v našem živém přenosu.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments