If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První záběry z hraní Batman: Arkham City

Jak dlouho hra zabere a co vás čeká s Riddlerem?

Rocksteady dnes odpoledne dle očekávání zveřejnili první záběry z hraní městské akce Batman: Arkham City. Nový trailer trvá přes dvě minuty a míchá filmečky přímo se sekvencemi z úvodu hry.

V traileru uvidíte zasněženou vězeňskou čtvrť, Two-Facovu sázku s Catwoman či Batmanovo úžasné plachtění nad městem včetně báječného triku, kdy se hlavní hrdina chytí policejní helikoptéry. Zahlédnout lze také uhýbání nepřátelské palbě nebo souboj s několika protivníky naráz.

"Nikdy tě nenapadalo, že tohle všechno je tvá vina? Nebýt tebe, tihle nepřátelé by tu nikdy nebyli," říká Riddler v začátku videa. Právě tenhle záporňák bude hrát v Arkham City klíčovou roli. Dříve snadno nacházené Riddlerovy trofeje budou tentokrát lépe schované a otazníky namalované na zdech určí nanejvýš polohu informátorů, kteří mohou znát konkrétní lokace trofejí, zjistilo dnes IGN.

Kvůli spoustě trofejí budete muset Riddlerovy informátory povraždit nebo alespoň fyzicky zbít, jiné trofeje zase budou obklíčené nejrůznějšími pastmi. IGN uvádí příklad, kdy Batman musí vypustit svůj na dálku ovládaný Batarang a zdolat s ním překážku v podobě elektrického proudu.

Rocksteady také v dnešním rozhovoru s Gamerzines prozradili, že samotná příběhová složka hry by měla zabrat okolo osmi hodin. To ale jen v případě, že necháte všechny vedlejší mise ladem a pokusíte se hru dokončit co nejdříve. Pro normální hráče, kteří si nového Batmana budou chtít užít, se počítá s dobou hraní mezi 20-24 hodinami, tvrdí Rocksteady.

This article contained embedded media which can no longer be displayed.

Na nové video z hraní se můžete podívat na IGN.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Batman: Arkham City

PS4, Xbox One, PS3, Xbox 360, PC

Related topics
About the Author

Levis

Contributor

Comments