If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

První západní recenze Final Fantasy XIII

Známka 9/10 udělená časopisem OPM.

Očekávaná RPG pecka od Square Enix - Final Fantasy XIII, se blíží na západní trh. Takže nepřekvapí, že hra začíná dostávat prostor v západních herních periodicích, kde na ni skrze recenze začínají pět přiměřeně pochvalné ódy.

Třebaže vůbec první západní recenzi má na triku server NowGamer, kde udělili známku 7.9/10 ("nejhůře" dopadla položka hratelnost), v tištěných médiích tenhle primát patří britskému Oficiálnímu PlayStation Magazínu, kde byli o poznání velkorysejší - 9/10. Časopis na celých osmi stránkách přibližuje nejnovější díl série s hodnocením, že všechno, co potřebujete vědět je fakt, že jde o novou generaci Final Fantasy. Pokud ale chcete vědět více, zkuste zabrousit do tohoto fóra.

Bylo by nicméně dobré zmínit, že zdaleka ne všechny zdroje mluví o třináctém dílu pozitivně. Některé hlasy z dalekého Japonska toho konečně mohou být jasným příkladem. Nakolik se hra zalíbí hráčům ve zdejších končinách však naznačí až její vydání dne 9. března, kdy se objeví na evropském trhu na konzolích PS3 a X360.

Comments