If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Prý se chystají filmy podle SimCity a The Sims

S živými herci.

Asi nebudeme sami, kdo by raději uvítal pokračování městské strategie pro PC, když tento žánr s rozmachem digitální distribuce tak frčí, ale EA stále nechávají jednu z cenných značek u ledu.

Namísto toho údajně dostaneme hned dvojici filmů inspirovaných SimCity a The Sims, z nichž ten první je v aktivní přípravě a ten druhý teprve v rané fázi.

Píše to dnes odpoledne web GWW, který se odvolává na své zdroje v Legendary Pictures. Pro ně by šlo o třetí přenesení her do kin po Warcraftu a Pokémonovi.

Filmová adaptace SimCity má být komedií o různých katastrofách a neštěstích uvnitř tohoto herního světa. Scénář má mít na svědomí Mike Rosillio, zatímco šéfové studia Ali Mendes a John Silk na vše dohlíží.

Hrát v tom budou živí herci, jakási běžná rodinka (otec, matka, syn) konfrontovaná se zlosynem, ale zatím není domluven ani režisér.

Druhý projekt, zfilmování The Sims, je zatím jen na papíře. Hlavní roli má mít žena a její nejlepší kamarád, "roztomilý nerd". Každá postava přitom má zastávat dvojí roli, více detailů není k dispozici.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments