If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS3 demo Crysis 2 se extrémně nepovedlo

Srovnávací obrázky jak když si sundáte brýle.

Zatímco PC a X360 už mají multiplayerové demo na Crysis 2 déle a jsou s ním spokojeni (fotoseriál), majitelé konzolí Playstation 3 si museli počkat. Na PSN se objevilo až dneska a není žádným důvodem k radosti. Vypadá totiž příšerně a zdaleka nejde jen o grafiku, hlásí jeho hráči v diskusních fórech.

Když se podíváte na vytípané srovnávací obrázky mezi PS3 a X360 verzí dema, rozdíl je patrný na první pohled. PS3 verze vypadá rozmáznutě, není ani trošku detailní a připomíná, jako by se někdo, kdo má špatné oči, díval na monitor bez brýlí. Podle všeho ale není problém jenom v mnohem horší grafice. Crysis 2 na PS3 prý má problémů mnohem, mnohem více.

Lidi, kteří si již demo stáhli a testují ho, si stěžují zejména na to, že při některých situacích klesá framerate daleko pod 30 snímků za vteřinu a hra se tak dost nehratelně zasekává. Servery, na které se připojujete, jsou podle zjištění serveru GamersMint nestabilní a lagují. Rozlišení PS3 verze je podle všeho pouhých 1024x720 bodů, což není ani pořádné HD rozlišení. V některých sekvencích se prý PS3 demo také přímo na nějakou chvíli zasekává. Problém je prý nyní také v matchmakingu, protože občas vůbec nelze najít hru, na kterou by se dalo připojit.

Aby toho nebylo málo, někteří hráči si stěžují na problémy s detekcí hitů, které občas hra nezaznamená, rozbitý je také boj na blízko, nějaké chyby jsou prý také v HUDu - tj. v informacích, které vidíte na obrazovce.

Crysis 2 - PS3 demo trailer

Vzhledem k tomu, že Crysis 2 na všechny platformy vychází už za týden, je dost velká šance, že přesně tohle je finální verze PS3 verze, která vyjde. Na zmiňované srovnávací obrázky se mrkněte sami zde.

Tagged With
About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments