If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS3 je nejspíš piráty prolomena

Internet začíná od dneška šílet.

Na internetu se dnes v dopoledních hodinách objevilo video, ve kterém je představen externí modchip zapojený do USB, který umožňuje přehrávat pirátské verze her na Playstation 3. Je to skutečnost nebo hodně povedený podfuk? Faktem je, že vše vypadá hodně reálně.

Na video představující USB modchip se můžete podívat zde. Na nich australská modařská skupina ukazuje, jakým způsobem čip funguje. Zastrčíte zařízení do USB a během startování konzole podržíte tlačítko power a k němu stisknete eject. Tím se vaše konzole dostane do debug módu, ve kterém se už dá dělat ledasco.

Podle všeho by tento modčip měl fungovat i s nejnovějším firmwarem. Nemusíte otevírat konzoli, nemusíte porušovat záruku. Na webu psjailbreak.com, který je od rána přetížený a jeho majitelé ho urychleně přesouvají na mnohem silnější server, dokonce tvrdí, že vám ani Sony nemůže zablokovat konzoli, pokud zjistí, že hrajete pirátskou verzi hry.

K zálohování navíc s tímto modem nepotřebujete ani Blu-ray vypalovačku. Zálohy her si můžete ukládat přímo na interní disk konzole nebo je můžete mít na externím HDD připojeným přes USB.

Pokud se ukáže, že je tento modchip skutečný a funguje tak, jak je prezentováno, mohla by to být velká rána pro Sony. Jejich konzole Playstation 3 totiž od svého uvedení odolávala prolomení až do dnešního dne.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles