If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS3/X360 verze Mortal Kombat X raději zrušeny

Vysvětlení od Warner Bros.

Když se některé verze hry pro výběhové platformy donekonečně odsouvají, je to vždy znamení, že jsou s nimi určité problémy.

Warner Bros se rozhodli, že nebudou riskovat ostudu jako s PC verzí Batmana, takže raději zahodí mnohaměsíční úsilí s převáděním bojovky na staré konzole, na nichž měla vyjít nejprve v červnu a pak v září.

"Dospěli jsme k smutnému rozuzlení, že Mortal Kombat X na PS3/X360 nemůžeme vydat. Vězte, že naše týmy tvrdě pracovaly na tom, aby dosáhly kvalitativního standardu nastaveného PS4/X1 verzemi. Avšak nebyli jsme schopni na PS3 a X360 docílit kvality, jakou od Mortal Kombatu očekáváte. Proto se omlouváme, že na těchto platformách hra nebude, navzdory našim původním plánům."

V prohlášení se dále uvádí, že lidem s předobjednávkou se peníze vrátí v plné výši.

Mortal Kombat X (Alza.cz) je venku od dubna (recenze) a o port na staré konzole se měl postarat stejný tým, kterému se zpočátku moc nepovedla optimalizace PC verze. Naposledy Warner Bros vypustili pro old-gen Shadow of Mordor, zatímco Mad Max už je pouze pro novější generaci.

Sledujte také: Naživo ztvárněné fatality jsou až nechutné, Všechny brutality Tremora, Česká kvalifikace Mortal Kombat X Cup zná vítěze, vše o hře na EG.

Comments