If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS4 a Xbox One mají dvojnásobné předobjednávky oproti dnešním konzolím

Proto Ubisoft na next-gen vsází.

Proč tak moc Ubisoft vsází na konzole nové generace? Jednoduše. Vypadá to totiž, že budou ještě úspěšnější, než současné konzole.

Šéf Ubisoftu Yves Guillemot na setkání s investory prozradil, že předobjednávková čísla Xbox One a PlayStation 4 jsou dvojnásobná, než ta, která měla Xbox 360 a PlayStation 3.

"Někteří obchodníci, ne tedy všichni, říkají, že předobjednávky jsou dvojnásobné, než jsme viděli při startu minulé generace konzolí," prozradil Guillemot. "Mají více předobjednávek, než co kdy předtím viděli."

Stejnou informaci potvrdili také zástupci Microsoftu, kteří řekli, že v USA je počet předobjednávek na Xbox One vyšší, než byl v případě Xbox 360.

Není proto také divu, že Ubisoft má i dobrá předobjednávková čísla pro Watch Dogs nebo Assassin's Creed 4 ve verzích pro next-gen konzole. Obě hry jsou prý "v pětici nejpředprodávanějších her".

"Myslíme si, že budeme mít velmi pozitivní růst v prvních 12 měsících od vydání konzolí," vysvětluje šéf Ubisoftu, proč tolik na nové konzole vsázejí. Dokonce také investorům řekli, že neočekávají, že by se vývoj na nové konzole nijak zvlášť prodražil.

Tagged With

Comments