If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PS4 fanoušci absolutně nechápou, proč Sony podporuje příšerné hry

Co se to děje?

Možná jste to zaznamenali. Počátkem měsíce Sony uploadovala na svůj PS4 YouTube kanál trailer na hru s názvem Life of Black Tiger. Hru, která vypadá přinejmenším jako 15 let stará. A v grafickém hávu her z PlayStation 1. Přesto se, z nějakého důvodu, dostala na oficiální YouTube kanál PlayStation 4.

Sony pak trailer ze záhadného důvodu schovala a už je zase online. Nejenže hra vypadá jako z dob prvního PlayStation, ale vypadá to, že i ukradla hudbu z japonského anime. Samozřejmě, i když hra vypadá špatně, může být docela dobrá. To zkusil ověřit Jim Sterling. Není to ani trošku dobrá hra.

A nikdo nechápe, proč je to PS4 hra a proč ji Sony propaguje. Je to vtip? Je to trolling? "Je to asi nejhorší hra, jakou jsem kdy hrál na konzoli," říká Jim Sterling. Zajímavé je, že Life of Black Tiger v tom není samo. Sony už dříve propagovalo hry podivné kvality - minulý rok to bylo například Solbrain: Knight of Darkness, kde vykrádali grafiku i hudbu. A co třeba Skylight Freerange 2: Gachduine? Na to se podívejte, to skutečně musíte vidět.

Nikdo tomu moc nerozumí. Nic proti malým, levným hrám, ale to, že je Sony sama propaguje, nad tím se PS4 fanoušci v diskuzích neustále pozastavují.

Tagged With

Comments