If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

PSP u nás bylo zlevněno

A k tomu digitální hudební služba.

Sony oznámila, že kapesní konzole PSP se od pátku prodává i v Evropě za sníženou maloobchodní cenu 129,99 euro. Oficiálně prodejní cena v korunách ještě není stanovená - jen pro referenci, v přepočtu jde zhruba o částku 2160 Kč. Vzhledem k blížícímu se (vánočnímu nebo jarnímu 2012) vydání NGP neboli PSP2 se tedy Sony naposledy snaží přesvědčit hráče, že do staré PSP se investice vyplatí.

Od tohoto čtvrtka budou moci uživatelé prostřednictvím svého PSP ID a wi-fi internetu používat také novou digitální hudební službu Music Unlimited. Funguje na principu mraku (cloudu), jenž komukoliv z PSP dovoluje vybírat a poslouchat miliony skladeb včetně písniček od nezávislých vydavatelství.

Služba si bude pamatovat vaše preference a pokusí se jim přizpůsobit. Součástí Music Unlimited je i synchronizovaná databáze hudebních souborů s konzolí PlayStation 3, PC nebo dalšími síťovými zařízeními od Sony.

Jak uvádí tisková zpráva, kolekce her PSP Essentials se u nás prodává již od 260 Kč. Za tuto cenu pořídite např. bláznivá dobrodružství LocoRoco 2, ilegální pouliční závody Need for Speed: Underground Rivals nebo tři díly miniher Mega Minis.

Mezi tituly příslušící do vyšší kategorie PSP Platinum patří třeba ModNation Racers nebo God of War: Ghost of Sparta, oba by měly stát 523 Kč.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Levis

Contributor

Comments