If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Pět starých her od Microsoftu je venku v krabicové re-edici

Tady smysl uniká.

Bylo to už sice jednou oznámeno o prázdninách, ale nyní nastává ten "slavný" den, kdy vše dorazilo do zahraničních obchodů a bylo nám to připomenuto další tiskovkou.

Zkrátka a dobře, THQ Nordic uvedli na pulty pětici starých PC krabicovek od Microsoft Studios, viz jejich seznam níže, přičemž každá stojí 20 eur. Mluví se o nich jako o "kritiky oceňovaných titulech za fantastickou cenu".

Možná vám také uniká smysl takového kroku, proč zrovna tyto hry. Kdyby to aspoň byla nějaká kompilace všech pěti, nebo s nějakým novým obsahem, dobrá, ale takhle, po tolika letech od premiér, se to chápe těžko. Snad jen u té re-edice Zoo Tycoon s podporou 4K, HDR a 60fps, která oprášila budovatelskou strategii z roku 2001 digitálně loni na podzim i na Xbox One X, plus přidání dalších zvířat atd.

Možná jde jen o prohloubení spolupráce obou firem, které se třeba příští rok bude týkat nového Ori či PC verzí novějších, zajímavějších her, a tohle slouží jako taková zkouška či povinný přílepek k něčemu většímu...?

  • ReCore: Definitive Edition
  • Super Lucky's Tale
  • Disneyland Adventures
  • Rush: A Disney-Pixar Adventure
  • Zoo Tycoon: Ultimate Animal Collection
Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments