If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Raiders of the Broken Planet evokují Borderlands

První pohled na netypické hrdiny.

O nové hře od španělského studia MercurySteam, tvůrců Castlevania či Jericho, patrně slyšíte prvně. A když si pustíte dnešní teaser, nejspíš vám bude stylizací postav připomínat Borderlands:

Raiders of The Broken Planet budou asymetrickou (čtyři na jednoho) sci-fi third-person akcí s multiplayerem i singleplayerem, který si budou moci osahat návštěvníci Gamescomu už příští týden na X1.

"Snažíme se vytvořit univerzum plné nezvyklých postav z řad tuláků, ztracených existencí a zlosynů, kteří se nějakou náhodou sešli, aby bojovali za veřejné věci. Příběh se nebude brát moc vážně a interakce mezi různými frakcemi nabídnou vzrušující, ale složitou výzvu," dodal k tomu šéf studia Enric Alvarez.

Ve videu výše konkrétně vidíme postavu jménem Lycus Dion. Nebojí se být osobní, ale často ho to přivede do potíží. Konstantin je zase Rusákem, který je vždy po ruce, aby ho zachránil, když zajde příliš daleko. Oproti tomu Alicia je potrhlou Australankou, která často spasí oba jmenované i tajemného antagonistu, kterého potkáte v mulťáku. Více pochopíte z E3 teaseru a z debutových záběrů z nehotové verze na akci GameLab:

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments