If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rainbow Six Siege další hrou, co je na Xbox One horší

Poznatek z bety.

Člověk by si pomyslel, že skoro dva roky po příchodu konzole na trh budou tyto věci dávon vyřešené. Nebo že u relativně nenáročné hry, která nemá nějak rozlehlý otevřený svět, když se točí "jen" kolem dobývání budov či interiérů protiteroristickými jednotkami, by vše mohlo šlapat jako hodinky.

Jenže včera započatý betatest Rainbow Six Siege odhalil, že na Xbox One hra běží jen ve sníženém rozlišení 900p. Oproti tomu na PS4 je v pohodě v 1080p, na PC prý někde mezi 720p a 1080p v závislosti na vaší HW konfiguraci.

UbiSoft to vysvětlil slovy, že hru stále ještě optimalizuje a že do vydání za dva měsíce (koupit na Alza.cz) by mohl být schopen rozlišení na konzoli od Microsoftu navýšit.

"Pořád se ještě z hardware snažíme vymáčknout maximum, abychom hráčům poskytli kvalitní zážitek. Dáme vám vědět, jak to dopadlo, až se přiblíží 1. prosinec," hasí požár vývojáři ve fóru na homepage.

Že má beta mouchy, dokládají i stížnosti účastníků na systém pro hledání zápasů, když prý je jen šedesátiprocentní šance na úspěšné zahájení hraní. Nepříjemné je i to, že pozvánky do bety se rozesílají ve vlnách, takže spoustě lidí ještě nepřišla, a přitom má vše po víkendu skončit.

Comments