If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Ranbow Six: Patriots dost možná až pro nové konzole

Dle UbiSoftu všechny překvapí.

Pokračování Rainbow Six (preview) patří mezi ty hry, které se velkolepě oznámí, aby se pak po nich doslova slehla zem. A protože se o této taktické akci v teroristy zmítaném New Yorku nic neobjevilo už téměř rok, zeptal se Polygon šéfa UbiSoftu na momentální stav prací.

Yves Guillemot nejprve uvedl, že Patriots nejsou zrušeni: "Jediné, co mohu říct, je to, že na hře pracuje skvělý tým a že vypadá opravdu dobře. Až jednoho dne vyjde, překvapí celý herní průmysl."

Co přesně tím šéf UbiSoftu myslel, není zřejmé - jestli narážel na těžká morální rozhodnutí (něco jako v Heavy Rain či Walking Dead) a jejich vlivu na rozvíjení silného příběhu i budoucí kroky hráče, resp. co mu bude všechno dovoleno. Nemohl ale mluvit i o nečekaném obchodním modelu, kdy by se hra eventuálně objevila jako Free-2-Play nebo po epizodách?

A jelikož Rainbow Six: Patriots rozhodně nejsou na spadnutí, resp. jsou vzdálenější než třeba Splinter Cell: Blacklist nebo Watch Dogs (nedávno potvrzení na 2013), Polygon se pokoušel zjistit i cílové platformy: "Nemohu potvrdit, zda půjde o příští generaci, ale existuje solidní šance, že tomu tak bude," odvětil Guillemot. Ten před časem prohlásil, že v UbiSoftu vyvíjejí souběžně na aktuální i příští konzole (případ třeba těch Watch Dogs) a že se podle jejich informací objeví minimálně jedna nová konzole na přelomu 2013-2014.

Odhalující trailer z Rainbow Six Patriots
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments