If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rayman Origins PC v češtině bude za pětistovku

A oficiální popisek od Playmana.

Že bude Rayman Origins nakonec i na PC a že bude 30. března i v češtině, víte ze čtvrteční zprávy. Nyní distributor Playman dodal zbývající detaily.

"Hru jako vždy opatříme českými titulky a skvělou cenou 599,- Kč (v našem internetovém obchodě hru najdete mezi předobjednávkami po obvyklé slevě za 539,- Kč). Nicméně na PC hra dorazí jen ve standardní edici," napsal na svém Facebooku.

Hra tím každopádně bude o něco levnější než v zahraničí, její název Origins se ale vzhledem k známosti konzolovky překládat nebude. Pokud byste snad náhodou netušili, o co v tomto pokračování jde, přihazujeme oficiální popisek hry od domácího vydavatele:

Když na Palouk snů zaútočí zvrácení Darktooni, Pohádková rada urychleně povolává Raymana, aby situaci zachránil. Ale zářný hrdina jaksi není ve své kůži... Rayman se spojuje s nejlepším kamarádem Globoxem a dvěma šikovnými čaroději Teensiemi. Nejlegračnější hrdinský tým na světě nyní musí obnovit na Palouku mír, jinak jeho milovaný domov zmizí jako pára nad hrncem...

Návrat legendy plošinovek: Od prvního vydání Raymana uplynulo 15 let. Rayman® Origins navrací mnoho klasických postav v jejich původní dvourozměrné podobě a přidává k nim celou plejádu nových hrdinů a prostředí.

Unikátní přístup k 2D grafice: Bohaté univerzum s více než stovkou postav a 6 unikátními světy vytvořené nejvěhlasnějšími grafiky a animátory herního odvětví. Kreativní přístup k 2D designu si opět získá srdce milovníků plošinovek a nové generaci hráčů představí jednu z nejoblíbenějších postav žánru v původní 2D podobě.

Rozsáhlé prostředí: Rayman® Origins přinese více než 60 úrovní zajímavých pro hráče všech věkových úrovní a stylů. Díky odemykání nových schopností se můžete vracet do předchozích úrovní a objevovat nové přístupy a tajná místa.

Různorodá hratelnost: Rayman® Origins je sice plošinovkou, ale obsahuje také prvky mnoha dalších žánrů. Rayman, Globox a Teensies získávají během dobrodružství unikátní schopnosti, mezi něž patří plavání, potápění a také senzační "HairlyCopter". Hra také obsahuje mnoho prvků akčních adventur, stříleček a bojových her.

Epické souboje s úhlavními nepřáteli: Obrovské růžové monstrum se stovkami očí... Posedlý horský golem... Zlá masožravá sedmikráska... V Rayman® Origins se hráči utkají s těmito a mnoha dalšími obtížnými soupeři!

Unikátní přístup, unikátní hra: Rayman® Origins vyrobil Michel Ancel s malým týmem grafiků a vývojářů. Společně vytvořili produkt, který nepřináší jen vysoce kvalitní grafiku a hratelnost, ale přichází také s kreativním a unikátním zážitkem.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments