If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Re-edice Spintires MudRunner

Zablácené náklaďáky s novým obsahem.

Tři roky stará hra (recenze) s kontroverzní pověstí kvůli potyčkám mezi vývojářem a vydavatelem se dočká nové vylepšené verze.

Novým distributurem se stávají Focus Home Interactive, kteří oznámili spolupráci se studiem Saber Interactive na vývoji hry Spintires: MudRunner, ultimátní verzi nezávislého hitu Spintires (Alza.cz), kterého se prodalo přes milion kusů. Re-edice vyjde koncem roku na PC a poprvé i na konzole.

Stejně jako ve Spintires se zde hráči ocitnou za volantem neuvěřitelných terénních vozidel a vydají se napříč sibiřskou krajinou, přičemž k dispozici budou mít jen mapu a kompas! Malou ochutnávku přináší trailer a oficiální výčet novinek níže:

V rámci obrovského vylepšení oproti svému předchůdci bude tato edice obsahovat zcela novou sandboxovou mapu, která doplní 5 prostředí z původní hry, dále celkové grafické vylepšení, nový režim výzev s 9 novými specifickými mapami, 13 nových vozidel a mnoho dalšího. Spintires: MudRunner není jen rozšířená edice, je to dokonalá off-roadová simulace.

Vydejte se na cestu s 19 silnými terénními vozidly, z nichž každé má své vlastnosti a přídavná zařízení. Plňte úkoly a odolávejte nebezpečným nástrahám v divočině, nezkrocených krajinách s extrémními podmínkami a dynamickým střídáním dne a noci. Prozkoumejte podmanivé sandboxové prostředí s vylepšenou grafikou. Překonávejte blátivý terén, běsnící řeky a další překážky, které realisticky reagují na hmotnost a pohyb vašeho vozidla poháněného pokročilým fyzikálním enginem.

Mezi vaše spojence budou patřit mapa, kompas, naviják a vaše řidičské schopnosti. Můžete se do hry vrhnout sólo nebo až se třemi dalšími hráči v kooperativním režimu. Na PC si budete moct stahovat mody vytvořené nadšenou komunitou, která připraví spoustu obsahu pro neustále se vyvíjející zážitek se Spintires: MudRunner.

Comments