If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Re-play se vrhne prozkoumávat celý vesmír

+ archiv minulého dílu.

Dlouho očekávaná akční adventura No Man's Sky je konečně tady, a TV pořad Re-play vám samozřejmě přináší recenzi. Objevování a prozkoumávání milionů a miliard náhodně generovaných planet zní samozřejmě úžasně, ale jak se vývojářům podařilo naplnit vysoká očekávání hráčů? To vše a mnohem víc se v sobotu pochopitelně dozvíte.

Mít k dispozici celý vesmír je rozhodně lákavé, ale fanoušci hororu se mohou těšit na poněkud stísněnější prostory. Druhá recenze se totiž bude týkat DLC k povedené hororové adventuře Layers of Fear, které se jmenuje Inheritance. Povedlo se stejně jako původní hra? I to vám Re-play prozradí.

Adventury však nejsou to jediné na co se můžete těšit. S recenzemi se tentokrát opravdu roztrhl pytel, a proto vás čekají ještě další dvě. Těšit se proto můžete na logickou hříčku Road to Ballhala nebo, pokud jste milovníky závodních okruhů a rychlých vozů, na F1 2016.

A hádáte správně, že ani toto všechno ještě není konec. V sobotu totiž nebude chybět ani tradiční soutěž. Tentokrát o dva pevné disky Kingston HyperX Savage 480GB. Proto neváhejte, a v sobotu se vraťte z vesmírných dálek domů k televizi, kde v 16:10 poběží Re-play!

Níže ještě archiv předešlého dílu pořadu z minulého víkendu:

About the Author

Redakce

Contributor

Comments