If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Re-Play si dá víno s Geraltem

Co v dnešním dílu pořadu?

V dnešním novém dílu TV pořadu Re-Play se můžete těšit na nejnovější datadisk k Zaklínači i na virtuální realitu. Jedna z nejúspěšnějších her roku 2015 se dočkala datadisku, a Re-Play vám přináší recenzi. Řeč je samozřejmě o Zaklínač 3: O víně a krvi (Alza.cz). Děj je tentokrát zasazen do barevnějšího prostředí než bylo zvykem, a dočkáte se i celé řady dalších novinek. Samozřejmě vám je představí, a také prozradí, jak tento koktejl chutná.

Bětka si pro vás dále připravila ještě zvláštní téma dílu, a na hru se tak podíváme i očima knihy. Na své si příjdou nejen ostřílení fanoušci, ale i nováčci, kteří se teprve potřebují zorientovat. Tento Re-play však nebude jen o Zaklínači. Podívá se totiž i do virtuální reality. Konkrétně do virtuálních realit, do kterých vás může zavést váš smartphone. Ukáže hororovky, adventury i logické hříčky. Prostě je na co se těšit.

A aby vám byla virtuální realita ještě bližší, v soutěži můžete získat Samsung Galaxy S7 Edge, se kterým si ji můžete dopřát. Tak nekoukejte na to, jestli jen venku hezky, a v sobotu v 16:10 koukejte na Re-Play!

Z archivu se mezitím mrkněte na minulý díl, který obsahuje Overwatch, Shadow of The Beast a Homefront: The Revolution.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments