If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Re-play vás vezme do světa hackerů

V sobotu uvidíte hackování v realitě skutečné i virtuální. A nejen to!

Watch Dogs 2, hra založená na hackování a nejnovějších technologiích se blíží, a Re-play pochopitelně nemůže stát bokem. Kromě dojmů z této hry se však na hackování zaměří i téma celého pořadu, a nezůstane jen u Watch Dogs 2. V tematické reportáži s rozhovorem se totiž Re-play podívá i na reálný svět hackerů a crackerů.

To ale není to jediné, co sobotní Re-play přinese. Od akční přítomnosti se totiž přenese do strategického světa minulosti, a představí již šestý díl kultovní série Civilizace. V podrobné recenzi se tak pochopitelně dozvíte, jakých novinek jsme se dočkali, a jak se celkově podařila nová verze hry, kde provázíte svůj národ skrze celé dějiny lidstva.

A pokud máte naopak rádi akci a Watch Dogs 2 je na vás málo brutální, rozhodně se můžete těšit na poslední recenzi. V ní se totiž Re-play podívá na akční pecku Shadow Warrior 2, kde o tuny nepřátel, zajímavé zbraně a vtipné hlášky opravdu není nouze.

A chybět pochopitelně nemůže soutěž. U drsné akce přitom trochu zůstane, neboť se hraje o speciální Gears of War edici konzole Xbox One S.

Takže ať jste ostřílení hackeři, zkušení stratégové nebo protřelí ostrostřelci, rozhodně mějte v sobotu ve 12:20 zapnutý Re-play!

Tagged With

Comments