If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Re-play vás vezme na Blizzcon

25 let Blizzardu, 10 let Blizzconu, co víc dodat? Téma je jasné!

Ano, je to tak. Máme za sebou již desátý Blizzcon a Re-play pochopitelně nemohl chybět. V tomto dílu proto uvidíte kousky, kterými Blizzard jednou provždy změnil herní scénu, ale nebojte, nepůjde jen o exkurz do minulosti.

Pokud se řekne legenda studia Blizzard, asi každého napadne Warcraft. První tématická reportáž se proto zaměřuje právě na něj, konkrétně pak na třetí díl této série. Re-play vám připomene, čím si tato fantasy strategie dobyla srdce fanoušků i čím je dodnes výjimečná.

Podobné je to i u další reportáže, která se podívá do temného světa Diabla. Zde ovšem nejen zavzpomínáte na staré dobré časy, ale taky se dozvíte, jaké novinky si Blizzard připravil pro zatím poslední, třetí díl. Do RPG světa sužovaného démony zavítá nový hrdina, takže je na co se těšit.

A nová hrdinka se objeví i v zatím poslední velké pecce od Blizzardu, kterou je kooperativní střílečka Overwatch. Té se tak bude týkat poslední reportáž, ve které se dočkáte i tematického rozhovoru.

No a kde je výročí, tam jsou i dárky. Těšit se tak opět můžete na soutěž, kdy až tři z vás můžou vyhrát headset Hyperx Cloud Stinger.

Re-play k vám míří tentokrát až z Blizzconu, tak neváhejte a v sobotu ve 12:20 mu jděte ke svým televizorům naproti.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings .

About the Author

PR článek

Contributor

Comments