If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Dnešní Re-Play vás vezme na E3

Upoutávka na TV díl.

Bětka s Mikolášek jsou na E3, a vy se můžete těšit nejen na jejich dojmy. V první části dnešního dílu TV pořadu Re-Play vás samozřejmě nečeká nic jiného než informace z konference Microsoftu na E3. Dozvíte se jakým směrem se bude ubírat konzole Xbox, i na jaké nové hry se můžete těšit. Ať už jste fanoušky akce, adventur, závodů či indie her, milovníci každého z žánrů si jistě příjdou na své.

Na pořadu dne ale budou samozřejmě i recenze. Uvidíte tak například survival hru The Final Station, jenž vás přenese do tajuplného postapokalyptického světa. Pokud jste příznivci vlaků a zombií, dočkáte se obou těchto prvků. Re-Play vám taky ukáže jak se povedl nový Sherlock Holmes, tentokrát s podtitulem The Devil's Daughter. Jedná se pochopitelně o adventuru s pořádným detektivním příběhem, a Re-play vám prozradí, co nového přinesla.

Od vážných světů přežívání v pustině a kriminalistické práce se Re-Play nakonec dostane k pořádné šílenosti. Hra Dangerous Golf je totiž postavena na myšlence ničení interiérů pomocí neposedného míčku, což samo o sobě zní bláznivě. Zajímá vás jak to funguje, a zda má hra potenciál zabavit? I to se v sobotu samozřejmě dozvíte!

Ačkoliv je tento díl opět nadupaný k prasknutí, pořád to ještě není vše. Na závěr se totiž, jako obvykle, můžete těšit na soutěž. Konkrétně o základní desku Asus Maximus VIII Ranger Intel Z170, ke které navíc dostanete nový DOOM.

Tak na nic nečekejte, a v sobotu v 16:10 mějte zapnutý Re-Play!

About the Author

Redakce

Contributor

Comments