If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Re-Play vybralo půl milionu korun na studio

Za pouhých pět dnů.

Když jsme se někdy v květnu bavili s Vojtou Novákem o jejich připravovaném Startovači, panovaly u něj zdravé pochybnosti, zda ho dokáže připravit tak kvalitně, aby přesvědčil diváky k podpoře. Tehdy jsem mu pravil, že bych se vůbec nebál a že to jistě bude brnkačka. Nakonec to tak i skončilo: požadovanou částku vybral za něco málo přes den a nyní už je na hranici půl milionu korun.

Televizní pořad Re-Play se totiž rozhodl postavit nové studio pro natáčení, což ovšem nezvládne zafinancovat z běžných příjmů z inzerce ani nic nedostane od stanice Prima COOL. Proto s touto větší investicí poprosil o pomoc příznivce v kampani na Startovac.cz, kde jim za vyjádřenou přízeň slíbil řadu odměn. Počínaje poděkováním za stovku, přes podložku pod myš až po sponzora pořadu na celý příští rok.

"Doteď jsme točili v herním klubu RE-LOAD na třech metrech čtverečních a cítili jsme, že už to chce změnu. Díky partnerům a kamarádům jsme získali přístup k zajímavému prostoru, který je velký 11 x 11m a umožnoval by nám mnohem víc možností. Jenže musíme zařídit pořádnou rekonstrukci, postavit stěnu na projekci, koupit projektory a světla," vysvětluje autor.

V tuto chvíli je už jisté, že nové studio Re-Play dostane navíc také vzduchotechniku, HW upgrade pro streamy, instalaci kvalitnějších světel s vlastní režií či mixpult pro ozvučení. Kampaň poběží ještě 37 dnů a kdo nemá PayPal ani kreditku či bankovní účet, může k dílu přispět darovací SMSkou.

Tagged With
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments