If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Reakce EA na kauzu s Tiger Woods PC

"Je to unikátní zážitek".

EA po pár dnech od vypuknutí kauzy oficiálně zareagovali na kauzu s ne úplně šťastným portem Tiger Woods 12 na osobní počítače. Namísto stáhnutí uší a omluvy se jejich PR manažer rozhodl pro obhajující postoj, jak je tato konverze skvělá.

"Tiger Woods 12 na PC je unikátní zážitek, který míchá to nejlepší ze singleplayerových módů z konzolové verze a s přístupností a multiplayerovými možnostmi z Tiger Woods PGA Tour Online," napsali EA do vyjádření pro Eurogamer.

Inu, hra by možná byla přijata kladně, kdyby nestála plnou cenu, neměla o třídu horší grafiku a především se nejmenovala shodně jako dřívější konzolová verze, ale na rozdíl od ní nebyla ořezaná o část singleplayerových módů nebo pouze tříměsíční možnost hrát multiplayer (namísto neomezené online hry na konzolích).

Ti, kdo to považují za zavádějící, mají podle EA možnost produkt reklamovat: "Stížnosti řešíme případ od případu, spokojenost zákazníků je naší prioritou." Zda jim vrátí peníze, to už výrobce neuvedl (to pouze hlásí sami hráči ve fórech), asi aby nedával návod ostatním.

Starší video z PC verze

EA Sports si tedy příště asi dvakrát rozmyslí, jestli se do takových opožděných horších portů, které nemají ve zvyku, ještě někdy pouštět, zda jim nepřináší více problémů než užitku.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments