If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Reboot Trackmania se základním, standardním a klubovým přístupem

Ceny a odlišnosti tří programů.

Ubisoft oznámil, že reboot Trackmania hráčům nabídne tři odlišné závodnické zážitky podle toho, jestli zvolí základní, standardní nebo klubový přístup. Všechny tři verze budou dostupné od 1. července na Epic Games a Uplay.

„Trackmania je univerzální závodní hra, která hráčům nabízí tři úrovně zapojení. Naším cílem je uspokojit priority každého hráče. Základní přístup je zdarma a novým hráčům nabídne skvělou příležitost, jak se dostat do hry. Standardní a klubový přístup navíc poskytne pokročilejším hráčům nástroje pro tvorbu a sdílení," vysvětluje ředitel Ubisoftu Nadeo Florent Castelnerac.

Základní přístup: Tento přístup umožní hráčům závodit zdarma, ať už v singleplayeru či s ostatními hráči, na 25 tratích v oficiálních kampaních, které budou každého čtvrt roku obnovovány. V nich také budou hráči mít možnost získávat medaile a zaznamenávat své výsledky v regionálních žebříčcích. V kanálu Arkáda si budou moci užívat výtvory ostatních hráčů, zkoušet různé editory (tratí, záznamů a skinů) a servery pro hodnocení map. Pro běžné soutěžení bude dostupná každotýdenní soutěž Nations League.

Standardní přístup: Standardní přístup rozšiřuje volně dostupný obsah o bonusy spjaté s hráčskými výtvory včetně výběru „trati dne" a neomezeného přístupu k záznamům, editorům tratí nebo k serverům pro hodnocení map. Hráči se navíc můžou účastnit každodenních soutěží a ponechat si všechny „trati dne" a „oficiální" trati kampaně. Jednoroční předplatné standardního přístupu je dostupné za 10 eur.

Klubový přístup: Kromě výše zmíněných výhod se mohou hráči s klubovým přístupem přidat do svých oblíbených klubů, a dostat se tak k exkluzivnímu obsahu a aktivitám, jako jsou speciální kampaně, úpravy skinů, místnosti online, tréninkové trati či soutěže. Zároveň mají možnost vytvářet si vlastní kluby a díky tomu sdílet svou vlastní tvorbu nebo organizovat vlastní soutěže. Hráči mají možnost účastnit se oficiální Open Grand League, kterou organizuje společnost Ubisoft Nadeo, a pokusit se kvalifikovat do turnaje Trackmania Grand League. Jednoroční předplatné klubového přístupu je dostupné za 29,99 $ a tříleté předplatné za 60 eur. Hráči si smějí ponechat tratě, které získali z oficiálních kampaní a kampaní „trati dne", i po konci předplaceného přístupu.

Více ve FAQ na homepage.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments