If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Recenze FIFA 12 v pondělí

A co chystáme na nadcházející týden?

Řešení problémů okolo této hry stálo redakci plno hodin času, když se nejprve první review-verze zatoulala několik dnů na poště, pak asi týden trvalo sehnání nezbytného updatu firmware pro debugový Xbox 360 (díky, Dušane) a trable završilo, že ani v pátek nedorazila novější review-verze (byť stále bez češtiny) poslaná z EA v úterý.

Přesto Marek Beniač novou FIFU 12 poctivě testuje, aby recenze Eurogameru mohla být zveřejněna ve večerních hodinách zítra, v pondělí 26. září, kdy vyprší embargo. Update - EA nám dali zelenou už teď a recenze je tím pádem venku již nyní.

Skutečně jde o přelomový ročník díky Impact Enginu pro fyziku a dalším novinkám? Nebo stačí zůstat u loňského ročníku, i třeba kvůli absenci Gambrinus ligy a české reprezentace?

Mnohé napovědělo jak nyní opravené demo, které podle obchodu Xzone zvedlo zájem o předobjednávku, tak naše červencové dojmy z předváděčky nebo předčasná recenze na IGN s hodnocením 95%.

Plná verze FIFA 12 s českým komentářem vyjde pro PC, PS3, X360 a mnohé další platformy mezi středou a pátkem, ceny se pohybují mezi 899 až 1399 Kč.

Na nadcházející týden připravuje Eurogamer i spoustu jiného zajímavého obsahu - poslední dojmy před recenzí RAGE, dojmy z Forza Motorsport 4, dojmy z MP bety Battlefieldu 3, recenzi Renegade Ops, reportáž z párty k Gears of War 3/Resistance 3 a snad i tipy pro Deus Ex: Human Revolution. Nový podcast, kde se nám v pátek sešel extrémní počet zajímavých témat (zkušenosti s OnLive, názory na Gears 3, betu Diabla III, singl Battlefield 3 na vlastní oči, dá se v ČR zbohatnout na hrách?, EG Expo, proč pořád nemáme zásady hodnocení...), byste si tu měli poslechnout ještě během dneška, pokud Adam nezešílí ze střihu jeho nabobtnalé délky :)

Sestřih nejlepších gólů z FIFA 12
Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments