If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Mafia II vydržela recenzentovi 13 hodin

Švédský Gamereactor napsal své postřehy.

Švédská odnož serveru Gamereactor již dohrála plnou verzi hry Mafia 2, a ačkoliv nemohou stále ještě zveřejnit recenzi, protože nevypršela exkluzivní doba, po kterou ji má výhradně britský PC Zone, napsali alespoň pár postřehů z hraní.

Šéfredaktor postřehy napsal jako několik poznámek:

Lidé se hodně děsili v dřívějších recenzích zmíněné desetihodinové hrací doby. Podle šéfredaktora švédského Gamereactoru hru na normální obtížnost dokončil za 13 hodin a 21 minut čistého hracího času, tzn. asi bez vyhledávání sběratelských předmětů (Playboye, plakáty, artworky). Hrací doba podle něj narůstá hodně tím, že se hojně cestuje na různá místa autem nebo pěšky.

Co vás ale může potěšit, tato hrací doba rozhodně není prodlužována vedlejšími úkoly - ty v Mafii II v podstatě vůbec nejsou a všechno, co děláte, nějakým způsobem pohání výborný příběh kupředu.

Švédský Gamereactor se také zmiňuje o tom, že jsou naprosto nadšení z aut a jízdy v nich.

Celkově Mafia 2 obsahuje 15 kapitol, které vás možná překvapí svou délkou. Nikdy se nestane, že byste se v průběhu hraní začali nudit, protože pořád objevujete něco nového a příběh vás neustále tlačí kupředu.

Poznámky šéfredaktor uzavírá tím, že sice není Mafia 2 bez chyb, ale je to jedna z nejlepších akčních her, jaké měl tento herní web tu čest testovat.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles