If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Recenze NHL 16: sklízí vesměs chválu

Až na online hraní.

Zatímco vloni to první hokej od EA Sports pro současné konzole schytal za rychlokvašku, letošní ročník je v prvních recenzích převážně chválen. Vzduchem létají známky jako osmičky.

"NHL 16 je vzrušující nejen díky návratu populárních režimů z minulých let, ale je vhodný i pro nováčky s příchodem The On-Ice Traineru, který je alternativou tutoriálu. Celkově jde o značné vylepšení oproti NHL 15," pozpěvuje si GameSpot, který shledal za závadné pouze neintuitivní menu a rozhraní.

Hodně se prý zapracovalo na prezentaci, jako byste se dívali na skutečný hokej, hýří nadšením jiná recenze od PlayStation LifeStyle. Pokrok je znát na chování umělé inteligenci, ačkoli občas pořád hapruje, stejně jako lagy v online hře. Pozitivní ohlasy si tam odnesly propracovanější nahrávání, bruslení, detaily v arénách, širší přizpůsobení tváří hokejistů či mód Be a Pro.

Game Informer kolegům přizvukuje, když hovoří o citelně vylepšené druhé směně. NHL 16 je dle něj kompetentním hokejem, nejlepším za poslední roky, který nicméně postrádá nějakou zásadní novinku, a i proto 75%.

IGN tasící 78% kvituje návrat oblíbených módů či opakovačky, téměř nerozeznatelné od skutečného sportu, ačkoli i tam zaznamenali nespolehlivý multiplayer a také repetitivní hlasatele.

NHL 16 vyjde už tento pátek pro PS4/X1, rezervovat svůj kus můžete na Alza.cz.

Tagged With

Comments