If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Recenze Red Dead Redemption 2 jsou venku. Jak hra obstála?

Bude to hra roku? Nebo se i něco nepovedlo?

Nejočekávanější podzimní hra vyjde v pátek a Rockstar poskytl několika médiím kopie, aby si hru pořádně zahráli ještě před vydáním. Dnes vyšly první recenze a většina se jich shoduje v tom, že je Red Dead Redemption 2 vynikající hra s úžasnou grafikou a skvělým příběhem. Několik recenzí ale také upozorňuje, že má poněkud zastaralé herní mechaniky.

GameSpot dal hře 9/10 a píší: "Jde o senzační pokračování, které je navíc emocionální a plné hlubokých zamyšlení. Je to svět, který se jen stěží opouští."

Shacknews dali hře stejnou známku. "Nepřekvapilo by mě, kdybych v té hře strávil 200 hodin a po pár měsících začal hrát znovu od začátku," píše autor.

Naši američtí kolegové v USgamer hodnotí hru 4.5/5. "Nový protagonista Arthur Morgan má lepší postavy okolo sebe, pohybuje se v překrásném otevřeném světě a má spoustu věcí na zabíjení nebo posbírání. Čas od času musíte nudně cestovat a potkáte pár bugů a otravných věcí, ale pořád je to excelentní hra," píší.

Nadšený byl recenzent EGM, který dal hře plné hodnocení. "Kritika se hledá lépe než komplimenty, ale v případě Red Dead Redemption 2 prostě nevím," píše v textu. "Tohle je jedna z nejkrásnějších her, které kdy vznikly a pokud si ji necháte dobrovolně utéct, buďto nejste praví hráči nebo jste v kómatu."

Guardian dal hře také plné hodnocení. "Není pochyb, že je to jedna z nejdůležitějších her. Je to úplně nový level pro živoucí světy ve hrách."

Red Dead Redemption 2 si můžete předobjednat na Alza.cz a jak se zdá, kousky rychle ubývají, takže byste neměli otálet. O hru je i v Čechách nebývalý zájem.

About the Author

Ales Harazim

Contributor

Comments