If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Red Dead Redemption i na PC?

Bude to ještě letos?

V herních kruzích se v uplynulém týdnu nemluví o ničem jiném. Nepočítáme-li drobné chybky v multiplayeru, jedinou pihou na kráse je po grafické stránce zpackaná PS3 verze (více se tomu budeme věnovat brzy), která by si desítku jako ta xboxová asi nezasloužila.

Že jednoho dne může přijít konverze na PC, jako prakticky u všeho od Rockstaru, se dovtípí i malé dítě. Tyto odhady nyní podpořily první konkrétní indicie.

Obchod Xzone už začal přijímat předobjednávky na PC verzi Red Dead Redemption za 1099 Kč. Jako datum uvádí konec listopadu 2010, tedy u Rockstarů vesměs běžný půlrok po konzolích.

Oficiální to samozřejmě není, spíš takové polooficiální. Nicméně kdyby Xzone nemělo spolehlivý zdroj o záměru vytvořit konverzi, určitě by ji nelistovalo v pečlivě spravovaném katalogu her ani nepřijímalo objednávky od lidí, kterým by pak muselo rozesílat omluvný dopis, pokud by nakonec nebyla.

"PC verze je podle mých informací téměř jistá. Jestli letos nevím, ale o tenhle skvost na PC nepřijdeme," podpořil tyto spekulace ještě šéfredaktor magazínu Score Jan Modrák, aniž by uvedl, odkud jeho zprávy pocházejí. Je dost dobře možné, že to on i Xzone zaslechli od téhož zdroje.

Comments