If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Red Dead Redemption Online nebude konkurencí GTA Online, říká Take-Two

Mohou existovat bok po boku.

Zdá se, že online mód pro Red Dead Redemption 2 bude velkou součástí hry, podobně jako je tomu v případě Grand Theft Auto 5.

GTA Online je pro Take-Two jako vydavatele obrovský úspěch, protože už několik let od vydání GTA 5 generuje značné digitální zisky, takže se dá předpokládat, že u Red Dead Redemption 2 budou chtít tento úspěch zopakovat. Investoři ale chtěli vědět, zda RDR Online nějak může ohrozit pozici GTA Online.

Šéf Take-Two Strauss Zelnick si to nemyslí. "Rád říkám, že zábava je nezvyklé zvíře. A že zábavné produkty spolu vlastně ani nesoupeří. Zábava je něco, co chcete mít, ale nemusíte to mít. Pokud se vám nic na trhu nebude líbit, není důvod si to pořizovat. A pokud se vám líbí více věcí, zvládnete konzumovat všechno."

Jinými slovy říká, že GTA Online i RDR Online může existovat bok po boku a nijak na sobě neparazitovat. Jediné, co mají produkty stejné je, že chtějí mít kvalitu.

O online elementech Red Dead Redemption 2 se nechtěli Take-Two příliš bavit a řekli, že novinky sdělí přímo Rockstar. Strauss Zelnick se také nechtěl bavit o očekávaných prodejích RDR 2, ale prozradil, že první díl prodal během jednoho roku 8,5 milionu kusů a celkově nakonec 15 milionů.

Red Dead Redemption 2 má vyjít v tomto roce na PS4 a Xbox One a hru si můžete předobjednat na Alza.cz.

Comments