If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Red Dead Redemption přijde v dubnu

Upřesnění westernovky od Rockstaru.

Rockstar oficiálně potvrdil datum vydání multiplatformové westernové střílečky Red Dead Redemption. Dočkáme se jí až v dubnu roku 2010, přičemž příští úterý (tedy 1. prosince) se máme těšit na nový trailer!

Sluší se připomenout, že third-person hra Red Dead Redemption byla původně cílena na trh pro tento rok, a že jde o jakési pokračování Red Dead Revolver. Pokračování, co se objeví na platformách PS3 a X360, kde se chystá nabídnout bezprecedentně otevřený svět s hodně interaktivním herním prostředím.

V kůži bývalého psance Johna Marstona se budete muset postavit drsnému životu na divokém Západě. Počítaje v to přestřelky s desperáty, lov zvířeny a cestování na hřbetě věrného oře, se kterým navštívíte zdejší městečka plná nejrůznějších NPC. Mezi zajímavé prvky má patřit patří "slo-mo" režim - pro lepší vypořádání se s potížemi v obraze, pro jejich snazší zacílení, a povědomí, že vaše skutky budou po zásluze odměněny. Neboli že každá akce zde bude mít adekvátní následek.

Red Dead Redemption se tváří být velice ambiciózní projekt, tudíž nemějme Rockstarům příliš za zlé, že si s jeho dokončením dávají tolik na čas!

Comments