If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Redakce Eurogamer.cz získala vyznamnou posilu

Naplno využije potenciál největší herní sítě.

Redakce českého Eurogameru dostává výraznou posilu. Stává se jí Jan Doskočil, který se od 1. října 2010 začne na plný úvazek věnovat pouze práci pro Eurogamer.cz. Na jaře roku 2009 ho spoluzaložil a podílel se na jeho rozjezdu i rychlém etablování na trhu.

Současně s tím byl Jan Doskočil jmenován na pozice výkonného ředitele společnosti EG Czech s.r.o. a supervizora obsahu. V minulých 10 letech vybudoval a úspěšně vedl herní web Tiscali Games (World Online Games).

"Na domácí herní scéně existuje jen málo lidí s tolika zkušenostmi, jaké má on. Proto se těším, až po tomto přechodu naplno využije potenciálu, funkcí a zázemí Eurogameru," vyjádřil se Martin Schovanec, manažer obchodu Xzone a provozovatel EG.cz.

"Vítám, že se přední osobnost české herní žurnalistiky rozhodla soustředit na práci pro Eurogamer Network. Určitě toho nebude litovat," komentoval aktuální novinku zakladatel největší evropské sítě herních webů s více než čtyřmi miliony unikátních návštěvníků měsíčně a pobočkami ve dvanácti zemích.

Více za nás již necháme mluvit výsledky naší práce. Se všemi novinkami vás brzy seznámíme. Již teď však můžeme předeslat, že se máte opravdu na co těšit.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles