If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rekapitulace od Bandai Namco: Ace Combat 7 DLC, Little Hope či Little Nightmares 2

+ další události z Gamescomu.

Aby vám nic neuniklo, domácí distributor Cenega Czech přichystal takovou malou rekapitulaci všech aktuálních her od společnosti Bandai Namco, které prezentovala na přelomu měsíce k příležitosti Gamescomu:

Little Nightmares 2 je atmosférická adventura, která obdržela cenu Best Switch Game na Gamescom Awards, stejně jako ocenění za trailer (Best Trailer / Presentation), který odhalil nový grafický vzhled hry a další nebezpečné pasti či groteskní příšery, které na hráče v druhém díle čekají. Hra vyjde 11. února 2021 pro PlayStation 4, Xbox One, Nintendo Switch a PC (digitálně), později v roce 2021 pro PlayStation 5 a Xbox Series X s bezplatnou aktualizací pro majitele verze PlayStation 4 nebo Xbox One.

Nejnovější trailer pro hru The Dark Pictures Anthology: Little Hope nám dovolil nahlednout na to, jak důležité bude se rozhodnout správně. Zkuste si interaktivní trailer:

K oslavě 25. výročí série Ace Combat představuje Katzutoki Kono, ředitel značky, záběry z plánovaného DLC, které přijde během podzimu letošního roku. Bude obsahovat další tři letadla (ASF-X Shinden II, XFA-27, CFA-44 Nosferatu), nové zbraně, vzhledy, emblémy a také novou obtížnost pro příležitostné hráče.

Captain Tsubasa: Rise of New Champions je hra založená na nejznámějším sportovním japonském anime všech dob, nyní k dispozici na Nintendo Switch, PlayStation 4 a PC. Hráče čeká inspirativní cesta Tsubasy Ozory, skrze příběhový režim, který je přivede na turnaj National Middle School kde prožijí epické fotbalové zápasy.

Tagged With

Comments