If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Je to jisté, remake GTA San Andreas bude

Rockstar ho oficiálně ohlásil + detaily.

UPDATE - Rockstar dnes potvrdil dva dny staré spekulace, když na jeho stránce zveřejnil: "GTA San Andreas bude na Xbox Live marketplace opět k zakoupení od 26. října prostřednictvím služby Games on Demand. Tato verze obsahuje rozlišení 720p, zvýšený dohled do dálky a podporu achievementů."

Žádné ukázky zatím nejsou k dispozici, ale víme, že tato nová verze hry nebude kompatibilní s původní verzí z Xbox Originals, čili nepůjdou z ní přenést uložené pozice. Majitelé původní xboxové verze si vylepšený remake mohou pouze zakoupit (nedostanou žádnou slevu) a pak začít hrát od začátku. O případném portu i pro PS3 a PC zatím neřekl výrobce ani slovo.

Původní zpráva - Remaster pětky nemusí být jediným novým Grand Theft Auto na přelomu roku. Dnes odpoledne se vynořily spekulace, podle nichž má na starší konzoli Xbox 360 vyjít konverze GTA: San Andreas.

Signalizuje to seznam uniklých achievementů z této stránky a také výskyt hry mezi Xbox Originals, odkud posléze zmizela.

Legendární San Andreas brzy oslaví už desáté narozeniny, když původně existovalo pro PC, PS2, Xbox a nejprve vyšlo 26. října 2004. Pro Rockstar by nová verze mohla být vhodnou příležitostí, jak je oslavit, i jak navnadit na GTA 5 v půlce listopadu.

Dočkat by se měli i majitelé PS3, neboť originál (PS2 Classics) byl nyní odstraněn z PlayStation Store.

Remake hry před časem vylezl pro iPhone, iPad, Android a Windows Phone, takže je možné, že tvůrci si při využití podobných dat vyhlédli další platformy. Zatím to ale nijak oficiálně nekomentovali a není to potvrzeno.

Témata v tomto článku

Sledujte témata a dáme vám vědět, až k nim publikujeme něco nového.  Manage your notification settings.

About the Author

Redakce

Contributor

Comments