Skip to main content

Remake Syndicate podobný GTA sérii?

Tvrdí to další švédský vývojář.

Ačkoliv EA stále remake Syndicate neoznámilo, mluví se o tomto projektu už poměrně dlouho. Zatímco ale jednička byla strategie z isometrického pohledu, remake by podle všeho mohl připomínat spíše Grand Theft Auto.

Alespoň podle Fredrika Westera, ředitele Paradox Interactive, kteří stojí například za hrou Magicka. Ti mají své sídlo ve švédském Stockholmu, takže jsou v podstatě sousedi se Starbreeze, kteří by měli na remaku Syndicate pracovat. Fredrik West dělal rozhovor se serverem Kotaku, při kterém prozradil, že podle jeho informací by měla hra být podobná spíš "sérii GTA než svému originálu".

Starbreeze už ostatně v minulém roce naznačili, že nechali plavat všechny ostatní projekty, na kterých pracovali (včetně her podle licence Jason Bourne) a soustředí se pouze na jednu věc pro EA.

Původní hra vyšla v roce 1993 a o tři roky později pak vyšlo Syndicate Wars. Hráč byl šéfem vojenské globální korporace a ovládal kyborg agenty, kteří plnili úkoly v kyberpunkovém světě. Úkoly byly různé jako zachraňování spojenců nebo likvidace konkurenčních šéfů.

Read this next