If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Remaster vyžaduje k hraní disk Infinite Warfare

Nevýhoda krabicovky.

Activision se snaží, seč jim síly stačí, aby maximálně provázali žádaný remaster starého Call of Duty s novým dílem, o kterém se skoro mluví méně než o předělávce, což je s podivem.

Abyste Modern Warfare Remastered mohli hrát, musíte mít vždy v mechanice vložen originální disk listopadového Infinite Warfare (Alza.cz). Vyplynulo to z notičky na nedávno spuštěné homepage hry, jak si všimla fansite CharlieIntel.

Smysl tohoto opatření je zjevný: aby si zkrátka lidé nekoupili krabicovku Infinite Warfare jen kvůli remasteru klasiky a neprodali ten nový díl obratem do bazaru.

Samozřejmě, pokud sáhnete po digitálním downloadu, tak se tohle po vás chtít nebude a obě hry tak provázané nejsou, ačkoli je už kamarádům nepošlete. Přesto se už proti tomuto kroku výrobce zvedla vlna odporu, zejména na Redditu.

Je škoda, že Activision aplikují tuto politiku a nenabídnou Modern Warfare Remastered jako standardní samostatnou koupi, jak by si mnozí přáli. Pak by se možná Infinite Warfare dostalo pozornost, jakou zaslouží, viz pozitivní dojmy z kampaně.

Sign in and unlock a world of features

Get access to commenting, homepage personalisation, newsletters, and more!

In this article
Follow a topic and we'll email you when we write an article about it.

Call of Duty: Infinite Warfare

PS4, Xbox One, PC

Call of Duty: Modern Warfare Remastered

PS4, Xbox One, PC

Related topics
About the Author
Jan Doskocil avatar

Jan Doskocil

EG.cz Managing Director

Comments