If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Remasterované verze Homeworld 1 a 2 potvrzeny

Gearbox také oznámil dvě další DLC pro Borderlands 2.

Když studio Gearbox na jaře získalo od zkrachovalých THQ práva na sérii vesmírných strategií Homeworld, bylo zřejmé, že se tak nestalo jen tak z čirého fanouškovství nebo kvůli tomu, že o tuto značku nikdo jiný v aukci nestál. Nyní jeho šéf Randy Pitchford na prezentaci na PAX Australia potvrdil, že momentálně připravují remaky prvního a druhého dílu Homeworldu, aby je mohli znovu uvést digitální distribucí na Steamu.

Vylepšena bude v předělávkách zejména grafika, aby odpovídala současným moderním standardům. Každý, kdo si tuto kompilaci pořídí, navíc dostane originální, nijak neupravené verze Homeworld 1 a 2 z let 1999 a 2003. Kdy budou remaky hotovy, zatím nevíme.

Gearbox také australský PAX využil k ohlášení dalších dvou přídavků pro Borderlands 2. Ten v pořadí už pátý s názvem Ultimate Vault Hunter Upgrade Pack 2: Digistruct Peak Challenge vyjde nejpozději do konce října letošního roku za pět dolarů. Znovu zvýší maximální level postav o 11 úrovní na maximálních 72 a jeho hlavním obsahem bude nová mapa s režimem, ve kterém bojujete s přehnaně silnými nepřáteli, díky nimž překonáte své možnosti.

Šestým DLC pro Borderlands se potom někdy okolo Halloweena stane Headhunter Pack, ve kterém tvůrci oživí postavu T.K. Baha z prvního dílu s vícero novými misemi a s bitvou s bossem Jacques O'Lantern. Vlastníci Season Passu musejí za oba přídavky zaplatit, ale nebudou vyžadovat, abyste měli předešlá DLC.

Tagged With

Comments

More Zpravodajství

Latest Articles