If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Remedy: Alan Wake má kritický úspěch

Všechny recenze vyznívají pozitivně.

Alan Wake se začne pro Xbox 360 prodávat až tento týden, takže na prodejnost si ještě musí Remedy Entertainment počkat, ale co se kritiky týče, tam už podle svých slov zaznamenali velký úspěch.

"Zase tolik se na Metascore nedíváme," řekl spisovatel Mikko Rautalahti z Remedy. "Ale bylo by moc hezké, kdyby byl celkový výsledek hodně vysoký. Když se ovšem podíváme, co o hře napsali první recenze, máme z toho moc dobrý pocit."

"Očividně jde o kritický úspěch. Takže i když pár lidí s většinou tak úplně nesouhlasí, lze tam najít třeba osm recenzí s maximálním hodnocením a přes 40 recenzí nám dává 9/10. Pouze v sedmi recenzích jsme dostali nižší známku než 8/10. To nám říká, že Alan Wake se líbí a byli bychom idioti, kdybychom z toho neměli dobrý pocit. Příště chceme samozřejmě ještě víc, je dobré mít nějaký nový cíl, ale rozhodně nejsme zklamaní."

V naší recenzi dostal Alan Wake známku 9/10, ale je několik velice důležitých webů a časopisů, kde se jim hra zase tolik nelíbila. Prestižní časopis Edge nebo britský Eurogamer dal hře známku 7/10.

Tagged With

Comments