If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Remember Me poprvé zrecenzováno

I když to není zrovna věrohodné.

S nezvyklým několikatýdenním náskokem před vydáním 7. června se vyloupla první recenze kyberpunkové akce o ztrátě paměti, Remember Me.

Francouzský časopis Jeux Video Magazine vytáhl z kapsy známku 18/20, což se dá po přepočtu do desítkové stupnice chápat jako běžných 9/10.

Připojil k tomu následující verdikt, z kterého jako obvykle v papírácích s exkluzivitou nic konkrétního nezjistíte, neb je kompletně vyplněn superlativy: "Originální příběh, vyčnívající univerzum a nezapomenutelná hrdinka."

Jediný zádrhel může být v tom, že hra je vyvinuta francouzským studiem Dontnod a že se navíc ještě odehrává v Paříži budoucnosti, což může věrohodnost hodnocení uděleného právě od francouzského média poněkud snižovat. Je nepsaným pravidlem, že některá média mohou hrám z domácí produkce lehce nadržovat (nehledě na některé úlety typu 21/20 pro Uncharted 2 od PSM3 :)

Na druhou stranu, dojmy z rozehrání několika hodiny Remember Me od Martina Zavřela byly rovněž pozitivní, stejně jako na nás zapůsobila čtvrthodinová nahrávka i představení základních herních mechanismů.

Připomínáme, že obchod Xzone spolu s Cenegou sponzorují češtinu do PC verze této hry, na které se už nyní pilně pracuje.

Tagged With

Comments