If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Resident Evil 6 s kooperací pro 6 hráčů?

Hra bude obsahovat také tři příběhové linky.

Od oznámení Resident Evil 6 je oficiální účet na Twitteru plný aktivity a lidé z Capcomu se snaží odpovídat na otázky čtenářů, díky čemuž jsme se dozvěděli pár zajímavých věcí.

Prozradili například, že na Resident Evil 6 se pracuje už přes dva roky, že se dočkáme dema a bližší podrobnosti zveřejní co nejdříve a také jsme se dozvěděli, že v Tall Oaks, což je místo, kde vypukne další zombie apokalypsa, bude kolem 70 tisíc zombíků. A ti zombíci budou "trošku jiní, než na co jsou hráči Resident Evil série zvyklí".

Na Xbox.com se také objevil profil hry, ve kterém stálo, že hra bude obsahovat kooperativní offline mód pro dva hráče, ale online si v kooperaci bude moct zahrát až 6 hráčů naráz. Hra by měla obsahovat také nějaký multiplayerový mód pro 8 hráčů. Capcom sice už profil na Xbox.com nechal zrušit, ale když se objevil na stránkách Xbox Live, dá se považovat tato informace za téměř jistě oficiální.

Už od oznámení bylo také jasné, že budou minimálně dvě příběhové linky, v nichž budou hrát hlavní roli Leon a Chris. Třetí příběhová linka by mohla mít v hlavní roli ženu, Helenu Harper, což je partnerka Leona.

Comments