If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Respawn dělají na sci-fi střílečce

Půjde proti Halo a Gears of War.

Frank Gibeau, šéf divize EA Games, na veletrhu E3 konečně potvrdil další plány vývojářského studia Respawn Entertainment. Ti pro EA momentálně pracují na sci-fi střílečce, která má přímo konkurovat sériím Halo a Gears of War.

Tento projekt by navíc měl být nezávislý na pravidelné roční alternaci sérií Battlefield a Medal of Honor, které EA vydává vždy jednou za dva roky. Respawn ale dělají na něčem zvláštním a to vyjde, kdykoliv se to firmě bude hodit, řekl Gibeau. Už proto, že projekt asi není závislý na enginu Frostbite 2, jenž chce EA momentálně co nejvíc propagovat a zužitkovat tak investice spojené s jeho vývoj.

Respawn neboli firma založená někdejšími spoluzakladateli Infinity Ward, Vincem Zampellou a Jasonem Westem, na své hře pracují už minimálně rok. Svého času se mělo za to, že nějaký další díl Call of Duty se bude odehrávat právě ve vesmíru. Nelze tak docela vyloučit spekulace, že ona nová sci-fi střílečka pro EA je ve skutečnosti překopaným konceptem, jež měl kdysi existovat v kánonu Call of Duty.

Tagged With
About the Author

Levis

Contributor

Comments