If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Respawn mají senzační způsob, jak se vypořádat s podvodníky v Titanfall

Budou sice mít možnost pořád hrát, ale asi je to nebude moc bavit.

Jak se vypořádat s lidmi, kteří používají v PC verzi Titanfall cheaty? Můžete je zabanovat a znemožnit jim hraní. Nebo uděláte ještě něco ďábelštějšího.

Respawn se totiž rozhodli, že když nějakého cheatera načapají, upozorní ho na to, že ho chytili a nechají ho i nadále hrát. Jenom bude hrát s dalšími cheatery na speciálním serveru.

K detekování cheaterů používajícím aimboty a podobné hračičky používá Respawn systém FairFight, který je zapnutý od počátku spuštění Titanfallu, ale zatím uživatele nebanovali. Od 21. března začíná banování a pokud se vám v menu objeví "FairFight: Cheat detected", už si zahrajete jenom s řadou dalších podvodníků.

"Můžete hrát s dalšími hráči v něčem, co bude vypadat jako Wimbledon aimbotů. Doufáme, že ten aimbot, kterého jste si pořídili, je lepší než ostatní, protože jinak bude ta vaše hra pěkně frustrující," píše Respawn na oficiálních stránkách.

Pokud navíc takto označeného cheatera pozvete do párty, celá parta bude nucena hrát s dalšími cheatery, i když sami nikdy nepodváděli. Ano, takhle se přichází snadno o kamarády...

Titanfall reklama

Comments