If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Režisér Hellboye o svých budoucích hrách

Nový typ hororu střihnutý Lovecraftem.

Guillermo del Toro pracuje s vydavatelem THQ a výsledkem jejich spolupráce bude několik her, z nichž jedna bude hororová a měla by působit jako od Lovecrafta.

Her se ale nedočkáme nijak brzy. Del Toro řekl, že nejdřív bychom se mohli dočkat v roce 2013. Sám del Toro klade důraz na to, že se jedná o opravdu velkou hru a že k ní obě strany přistupují vážně.

„Snad všechno v následujících dnech klapne a budeme to moci formálně oznámit. Mluvíme tady ale o obrovských hrách, obrovských světech a dlouhé době vývoje."

„S THQ to vidíme na tříletý vývojový cyklus pro každou hru. Budou to velké hry. Více detailů až později, ale skutečně je prozkoumáváme velmi vážně. První hru očekávejte, v nejlepším případě, v roce 2013," řekl del Toro.

Režisér nabídl také první střípky informací. Jedna hra bude hororová, avšak nebude se jednat o survival horor: „Není to survival horor. Je to opravdu podivný, geekovský mix. Tak trochu Lovecraftovské. A u toho bych to zatím nechal."

Tříletý vývojový cyklus a datum vydání "nejdřív 2013" naznačuje, že se na hrách ještě nezačalo pracovat, nebo jsou ve vývoji jen krátce.

Guillermo del Toro natočil oba Hellboye, Faunův Labyrint a ještě nedávno byl režisérem Hobita, než z této pozice odstoupil.

Tagged With

Comments