If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Rock Band 3 má inovovat žánr

Letos na podzim opět od EA.

Není to zpráva úplně neočekávaná, ale přesto svým způsobem zajímavá. Vývojáři Harmonix oznámili, že pracují na hře Rock Band 3, která by měla vyjít o svátcích v tomto roce. Vydavatelem bude opět Electronic Arts.

Což je také potvrzení toho, že EA s Harmonix prodloužili smlouvu, která měla vypršet tento týden. A to i přesto, že se EA dušovali, že se budou mnohem víc zaměřovat na své vlastní tituly než na distribuci cizích. Ovšem v případě série Rock Band se nelze divit, že udělali výjimku.

Však také hudební hry vydělaly přes 1 miliardu dolarů a pořád patří mezi nejprodávanější, ačkoliv v roce 2009 byly jejich výdělky sotva poloviční v porovnání s předchozím obdobím,

Harmonix toho o Rock Band 3 příliš neprozradili, na své Facebook stránce pouze píší, že "bude opět inovovat žánr hudebních her". Bližší informace se prý dozvíme později.

Jsou tomu dva roky, co se na pulty obchodů dostal Rock Band 2. Harmonix mezitím pracovali na úžeji zaměřených Rock Band: Beatles, vydali také Lego Rock Band a tento rok se chystá Rock Band: Green Day.

Tagged With

Comments