If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Kouzelnické rozbalování Scorpio edice Xbox One X

+ zářijové hry do Game Pass.

Vzal si slušivé bílé rukavice, jaké mívají kouzelníci ve varieté, aby tu "nádheru" náhodou moc svými prsty neochmatal. Nevědět o tom z pár dnů starého úniku, užili bychom si tohle vystoupení, pravda, o něco více. Larry Hryb, komunitní manažer Microsoftu s přezdívkou Major Nelson, uvádí první oficiální rozbalování Xbox One X ve startovní Project Scorpio edici:

Tento nový člen rodiny Xbox One se od těchto chvil dá předobjednat přímo ze stránek výrobce za 499 eur či 499 dolarů (plus daň). Na Alza.cz už je hned v nabídce také, za shodnou cenu co standardní konzole, tedy 13490 Kč.

Dřívějšímu úniku odpovídá jak to černé balení s velkým Xkem, které vzdává hold první generaci Xboxu, tak zelený nápis na konzoli i ovladači. Tímhle se budou nejvěrnější fanoušci určitě chlubit kamarádům.

Má jít prý o "velmi limitovanou" edici konzole, která později po vyprodání zásob už nebude dostupná ani dovyráběna.

Přiložen bude stojan, vysokorychlostní HDMI kabel i členství na Xbox Live Gold. Všechny dosavadní ovladače budou s touto edicí samozřejmě kompatibilní. Oficiální trailer:

Mimochodem, v rámci služby Xbox Game Pass, která bude nově dostupná i na Slovensku, od 29. srpna najdete tyto nové přírůstky (plné verze): ReCore Definitive Edition, Metro: Last Light Redux, Fable 2, Garou Mark of the Wolves, 10 Second Ninja X, Hue a The Bridge.

A Česká republika zase figuruje v seznamu čtyřiadvaceti dalších zemí, které budou od 22. srpna podporovat Xbox Design Lab, což je možnost přizpůsobit si ovladač k obrazu svému (vy ho navrhnete, Microsoft vyrobí a dodá).

Xbox One S jinak bude od října dostupný v balení s hrou Shadow of War, ve dvou verzích dle kapacity harddisku (500GB / 1TB) ale bohužel nejde o nějaký speciální vzhled konzole a ovladače, nýbrž obyčejnou bílou.

Comments