If you click on a link and make a purchase we may receive a small commission. Read our editorial policy.

Siege of Mirkwood přídavek LOTR: Online

Slibuje navýšení úrovně a nové instance.

Na podzim tohoto roku se na PC trhu objeví rozšíření pro hru The Lord of the Rings Online, nesoucí název Siege of Mirkwood. Detaily ohledně ceny a možného předobjednání by měly být známy v dohledné době, prozatím můžete nahlédnout na oficiální stránku produktu.

Siege of Mirkwood má navýšit maximální level (65), na který hráči tohoto MMORPG mohou vystoupat. S čímž souvisí nové schopnosti a také questy, určené tomu kterému typu postav.

Dočkáte se nové možnosti přispěchat do víru započavšího boje kdekoliv na území Středozemě - skrze funkci "World Join"; boje, kde může participovat celá vaše družina.

Budou nachystané nové instance pro účast 3 - 6 hráčů, stejně jako tažení pro 12 lidí, na jehož konci má čekat skutečná výzva - Černokněžný král, samotný Pán nazgûlů.

Mezi rozličná herní vylepšení bude patřit také možnost vytvořit a dále modifikovat legendární předměty z éry Druhého a Třetího věku, třeba i skrze čtvrtý runový slot, díky němuž budou moci být ještě silnější a unikátnější. Bude možné také dosáhnout 60. úrovně u zbraní, se kterými následně vyrazíte do války proti nespočetným armádám skřetů - pod velením elfů Celeborna a Galadriel.

Siege of Mirkwood rozšíří klasický fantasy příběh o knihu devět a Epilog, a pak ještě o stále se opakující instance, kde si budete moci vytrénovat vámi vytvořené vojáky pro boj s narůstající temnotou. Ale tohle všechno až na podzim.

Comments